Вiртуальнi виставки
Григір Тютюнник
Григір Тютюнник український письменник-прозаїк, перекладач, педагог. Представник покоління шістдесятників. Його вважають сумлінням нашої літератури. Слідом за Коцюбинським, Стефаником, Васильченком і Косинкою він підніс українську новелу до висот художньої досконалості.
Сьогодні українську художню прозу не уявити без його, хай кількісно й не великої,
але справді вагомої літературної спадщини.
Маруся Чурай
Ім'я Марусі Чурай овіяне таємницями та легендами, а її творчість є невіддільною частиною нашої національної культури.
Маруся Чурай – символ народної пісні, голос українського серця, який звучить уже чотири століття. Її пісні оспівують козацьку добу, розповідають про подвиги, зради, кохання та втрати. Саме тому вони продовжують жити й сьогодні.
«Інженерна наука: технології майбутнього»
«Інженерна наука: технології майбутнього»
Бібліотека ЦНТУ підготувала тематичну виставку присвячену інженерній літературі. Це унікальна можливість познайомитися з найкращими книгами про технічні науки, сучасні технології та великі інженерні досягнення.
Виставка буде цікава студентам, викладачам, професіоналам та всім, хто захоплюється інженерією!
Ви можете ознайомитись з:
Класикою інженерної науки – фундаментальні підручники.
Практичної інженерії – книги про проєктування, матеріалознавство, конструювання.
Сучасні технології – новітні досягнення в галузі ІТ, штучного інтелекту, робототехніки.
Детальніше
Ґрунти України і нова технологічна політика в землеробстві
Розвиток землеробства (хліборобства, рільництва) розпочався, коли людина вперше посіяла насіння в ґрунт і зібрала врожай. Ця стародавня і дуже складна форма людської діяльності, яка виникла і формувалась 5-10 тисяч років до нашої ери... В сучасному світі, використовуючи ґрунт у сільському господарстві як засіб виробництва людина змінює процес ґрунтоутворення, впливаючи на властивості і режими ґрунту, змінюючи його родючість.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Ґрунти України і нова технологічна політика в землеробстві».
Детальніше
Абонемент технічної літератури «Робототехніка»
Шановні користувачі бібліотеки!
Робототе́хніка - прикладна наука, що опікується проектуванням, розробкою, виготовленням та використанням роботів, а також комп'ютерних систем для керування ними, сенсорного (на основі вихідних сигналів давачів) зворотного зв'язку і обробки інформації автоматизованих технічних систем (роботів).
Абонемент технічної літератури №2 пропонує ознайомитися з книжковою виставкою «Робототехніка». На виставці представлені 10 джерел. Буде корисна студентам та викладачам спеціальності з « Галузевого машинобудування».
Детальніше
Цифрова книжкова виставка нових надходжень літератури “Готельно-ресторанна справа”
Готельно-ресторанна та туристична індустрії організовує й забезпечує роботу ресторанів, готелів, туристичних і санаторно-курортних комплексів. Спеціальність 241 “Готельно-ресторанна справа” надає здобувачам вищої освіти унікальні можливості для розвитку в галузі гостинності та туризму. Вона має численні професійні переваги, які сприяють успішній кар'єрі в цій сфері. Здобувачі вищої освіти вивчають сучасні тенденції у готельному і ресторанному бізнесі, інноваційні технології готельної й ресторанної продукції, контроль якості послуг, організацію діяльності закладів готельно-ресторанного господарства. Довідково-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ презентує цифрову книжкову виставку нових надходжень літератури “Готельно-ресторанна справа”. На виставці представлені 19 джерел українською мовою, доповнені анотацією та посиланнями на електронний каталог бібліотеки ЦНТУ.
Детальніше
Національна безпека України: економічний вимір
Національна безпека – це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, за якої забезпечуються сталий розвиток суспільства, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних та потенційних загроз національним інтересам у всіх сферах діяльності.
Економічна безпека є одна з ключових складових національної безпеки.
Детальніше
Віртуальна виставка «Ліна Костенко»
Є люди, які ще за життя стають легендами. Такою є Ліна Василівна Костенко – поет, публіцист, громадський діяч. А в першу чергу – жінка, яка одного разу написала: «Я вибрала долю собі сама, і що зі мною не станеться, - у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці», - і лишилася на все життя вірною цим словам. Для багатьох українців вона є моральним авторитетом, її називають совістю нації.
Детальніше
Абонемент художньої літератури « Світлана Талан».
Світлана Олегівна Талан — сучасна українська письменниця, пише у жанрі «реальної історії», вона входить в трійку найпопулярніших авторок за версією журналу «Фокус» та має звання «Золотого письменника України». ЇЇ книги – це не просто література, а справжня подорож життям, сповнене радості, смутку, кохання та надії. Твори Світлани Олегівни полонили серця мільйонів читачів. Відкрийте для себе світ її зворушливих історій та глибоких роздумів.
Багатогранна творчість генія
Геній Кобзаря багатогранний. У пам’яті нащадків він живе не тільки як геніальний поет, а і як високоталановитий маляр, видатний рисувальник, високомайстерний гравер, скульптор, архітектор, аматор – актор, видатний співак. У віртуальній книжковій виставці «Багатогранна творчість генія Тараса Шевченка» вас чекає огляд деяких мистецьких його робіт різних жанрів.
Детальніше