Вiртуальнi виставки


Нові надходження літератури

Університетська бібліотека - це важливе місце для студентів, викладачів та дослідників. Вона забезпечує доступ до широкого спектру книг, журналів, наукових статей та інших ресурсів, необхідних для навчання та досліджень. 
Бібліотека ЦНТУ періодично поповнює фонд новими надходженнями. Запрошуємо користувачів бібліотеки ознайомитись з новими книгами та ресурсами, які ми отримали. Це може бути дуже корисно для вашого навчання та досліджень.

Детальніше

Віртуальна виставка "Науковці України: Топольний Федір Пилипович."

Федір Пилипович Топольний —  доктор біологічних наук, відомий своїми новаторськими роботами у сфері грунтознавства, кліматології, екології. Його внесок у розвиток української науки є неоціненним. Він  автор понад 150 наукових праць, навчальних посiбникiв та популярних видань у галузi агрономiї, ґрунтознавства, екологiї, геоботанiки, землеробства та рослинництва.

Виставка  «Науковці України: Топольний Федір Пилипович» має на меті ознайомити читачів із життєвим шляхом науковця, його ключовими відкриттями та значенням його досліджень для сучасної науки.

Детальніше

Іван Мазепа – національний герой чи зрадник свого народу...

На сьогоднішній день розгляд цієї теми є, досить, актуальним. Адже проблема, яка існувала в XVII – XVIII ст., існує і до сьогодні.
Якщо вас цікавить це питання, запрошуємо ознайомитись із книжковою віртуальною виставкою    із серії «Гетьмани України.  Іван Мазепа – національний герой чи зрадник свого народу?», яку підготували бібліотекарі абонементу №1  Бібліотеки ЦНТУ. Ця виставка дає можливість ознайомитись з книгами, в яких дається правдива, об’єктивна і доволі виважена оцінка діяльності цього видатного державника.

Детальніше

Віртуальна виставка, «Я бачу, вас цікавить пітьма»

Шановні користувачі бібліотеки!
Вітаємо всіх, хто поділяє любов до читання, а особливо до читання українською мовою.
Запрошуємо вас ознайомитися з віртуальною виставкою однієї книги Ілларіона Павлюка, «Я бачу, вас цікавить пітьма».
Книга, що стала центром цієї виставки, є не просто літературним твором. Вона – путівник у темні куточки свідомості, де кожен рядок відкриває нові запитання і таємниці, про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій. Завітавши на абонемент художньої літератури ви матимуть змогу не лише переглянути сторінки книги, а й ознайомитися з історичними та культурними контекстами, в яких вона була створена.

Детальніше

 

Віртуальна книжкова виставка «Екологія»

На даний час екологія – це спосіб життя і мислення кожної людини. Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати.

Інформаційно-бібліографічний відділ інформує здобувачів ОПП “Екологія” першого (бакалаврського) рівня та ОПП “Екологія” другого (магістерського) рівня про наявність у фондах бібліотеки ЦНТУ наукових посібників та збірників тез конференцій з екологічної тематики, які стануть корисні для забезпечення якісного освітнього процесу.

Чекаємо на Вас у бібліотеці!

Віртуальна книжкова виставка «Екологія»

Водні ресурси України

Вода є одним із найцінніших природних ресурсів, і в контексті сучасних викликів важливо знайти баланс між екологічними потребами, виробничими процесами та життєвими потребами населення.

Наша презентація присвячена актуальній темі "Водні ресурси України"

Розмірна обробка металів електричною дугою

Шановні користувачі бібліотеки! Пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Розмірна обробка металів електричною дугою».
Ознайомитися з підручниками можна  на абонемент технічної літератури № 2

Детальніше 

Віртуальна виставка

Віртуальна виставка присвячена топоніміці нашого регіону, дано коротку довідку про походження географічних назв, різновиди топонімів. Ця тема дуже цікава, але й безмежна. Рамки виставки, звичайно, не дозволяють навести багато захоплюючих топонімічних матеріалів, але ми спробували правильно пояснити ту чи іншу назву, розкрити її смислове значення і походження. Іноді джерела по-різному розкривають походження тих чи інших географічних назв. Враховуючи етимологічні розвідки, ми вибрали найбільш вірогідні. 

Детальніше

 

«Що варто прочитати цієї осені»

Шановні користувачі бібліотеки!

Запрошуємо вас ознайомитися з бібліографічним  оглядом  нової літератури «Що варто прочитати цієї осені».
В огляді представлено 9 книг які здобули популярність та визнання серед читачів. Це стосується як українських авторів, так і зарубіжних. Огляд охоплює різні класичні літературні напрями, від романів і поезій до експериментальної прози та жанрової літератури, що демонструють унікальні підходи до відображення сучасних проблем, особистих переживань та історичних подій. 
Цей огляд буде корисним  для широкого кола читачів, які цікавляться новинками художньої літератури.
Запрошуємо вас поринути в захоплюючий світ української та зарубіжної книги.

 «Що варто прочитати цієї осені»

 

Віртуальна книжкова виставка «Магія пензля»

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998р.

В 2024 році День художника України припадає на 13 жовтня.

Запрошуємо ознайомитися з віртуальною книжковою виставкою «Магія пензля», яку підготувала бібліотека ЦНТУ.

Віртуальна книжкова виставка «Магія пензля»