Вiртуальнi виставки


День пам'яті жертв політичних репресій

У День пам’яті  жертв політичних репресій ми згадуємо всіх, хто боровся і бореться за вільну та незалежну Україну. До вашої уваги лонгрід “Червоний ренесанс» : голоси крізь час.” з циклу виставок «Розстріляне відродження».

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Загиблі діячі літератури та культури стали символами Розстріляного відродження, або як його ще називають, Червоного ренесансу.

Об’єднані Нації – об’єднаний світ

Пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Об’єднані Нації – об’єднаний світ».

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об'єднаних Націй (  англ. United Nations Day).

Декларованою метою діяльності цієї глобальної організації є підтримання й зміцнення миру й міжнародної безпеки, розвиток співробітництва між державами світу.

Особливості історичної архітектури та містобудування м. Кропивницький

Пропонуємо вам переглянути інформаційний дайджест «Особливості історичної архітектури та містобудування м. Кропивницький».

Для ознайомлення запропоновано 13 документів.

Історія українського костюму

 

Традиційність нашого одягу має глибоке коріння. Вишита сорочка є найдавнішим елементом вбрання українців та родинним оберегом.

Переглянути презентацію
 

Інновації стимулюють економіку

 Пропонуємо вам ознайомитись з презентацією “Інновації стимулюють економіку ’’.

Інновації - ключовий фактор економічного розвитку сучасних держав. Їх розробка і впровадження вимагають значних ресурсів - трудових, фінансових, організаційних, але рішення  відповідних  завдань необхідно в цілях забезпечення  ефективності економіки країни. Потрібно поєднати зусилля бізнесу, держави ,щоб в результаті інновації стали  основою успішної економіки.

 

Проекти великого зодчого

 

Шануємо минуле - будуємо майбутнє ...

Пропонуємо вам ознайомитись з презентацією "БЕКЕТОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (1862 - 1941). Проекти великого зодчого".

Володимир Савович Лис

Пропонуємо вам ознайомитися з презентацією «Володимир Савович Лис».

Відомий український журналіст, прозаїк і драматург, володар численних престижних літературних премій, серед яких титул «Золотий письменник України» та багаторазовий призер «Коронації слова».

Автор уже легендарного «Століття Якова» — «Найкращого роману десятиріччя», що ліг в основу однієї з найбільш успішних екранізацій останніх років.

Дивитись віртуальну виставку

Марія Приймаченко - національна легенда України

«Малюю те, що люблю - рослин, тварин і птахів, бо вони для мене як родина...»

Пропонуємо вам ознайомитись з презентацією "Марія Приймаченко - національна легенда України".