Дарування літератури


Бібліотека здійснює поточне і ретроспективне комплектування фонду, керуючись запитами професорсько-викладацького складу навчального закладу, запитами факультетів та кафедр,  вивчаючи запити користувачів у читальних залах та абонементах. Таким чином, бібліотека комплектується: навчальними та науковими виданнями, художньою літературою, офіційними та довідковими документами, періодичними виданнями тощо.

До джерел комплектування бібліотеки університету відносяться видавництва та книготоргівельні організації України, редакційно-видавнича лабораторія ВНЗ, подарункові видання (автори, організації, фонди, ВНЗ, викладачі ВНЗ).

Дарування – одне з найперспективніших джерел наповнення фонду бібліотеки на сьогоднішній день. Тому ми з великою вдячністю одержуємо в дар від авторів наукові праці та навчальні посібники. Запевняємо, що вони займають належне місце в фонді бібліотеки, поповнюючи його новою та актуальною інформацією!

Приймаються примірники у відділі наукової обробки літератури. Для належного оформлення та оприбуткування до бібліотечного фонду, до переданої в дар літератури додається службова записка.