Заходи бібліотеки


    14 жовтня 2022 об 11.30 бібліотекою ЦНТУ проведено чергову Zoom конференцію: "Академічна доброчесність як складова системи забезпечення якості освіти". До заходу долучились НПП, здобувачі освіти всіх рівнів, представники самоврядування, відповідальні за якість освіти по факультетам.

    Після презентації директора бібліотеки Вікторії Євміни відбулась жвава дискусія щодо таких понять, як: академічна доброчесність і авторське право, як відрізнити плагіат від неунікального тексту, як уникнути помилок цитування та ін.


    Для популяризації принципів академічної доброчесності та реалізації заходів щодо запобігання проявів недоброчесних практик, бібліотека ЦНТУ 26 червня провела Zoom-конференцію для аспірантів.

    Директор бібліотеки В. Євміна познайомила присутніх з університетською системою забезпечення академічної доброчесності. Розглянули ключові цінності та етику академічних взаємовідносин, нормативно-правову складову та алгоритми перевірки роботи на наявність ознак академічного плагіату за допомогою програмно-технічних засобів, які використовує університет.
Онлайн курси для неформальної освіти

Бажаєте здобути компетентності для задоволення освітніх особистісних потреб, доповнити знання, отримані під час навчання? Пропонуємо скористатись можливостями неформальної освіти.Бібліотека Центральноукраїнського національного технічного університету пропонує для науковців, студентів і співробітників навчальні тренінги та семінари з користування ресурсами бібліотеки та багатьох інших тем.

Переглянути запропоновані семінари та тренінги, цікаві саме вам, в планах роботи бібліотеки на 2019-2020 н. р.


21 квітня у читальному залі бібліотеки ЦНТУ проводилася ІІІ Регіональна науково-практична конференції «Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення».
На пленарному засіданні із словами привітання учасників конференції виступив Ковтунов О.В., директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації. Далі робота велась за секціями. Щороку секційні засідання конференції дозволяють учасникам конференції представити свої роботи у повному обсязі та отримати кваліфіковану оцінку власних наукових розробок від досвідчених експертів, зробити перші кроки на науковій ниві.


Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІІ Регіональної науково-практичної конференції «Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення», яка відбудеться 21 квітня 2017 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті, за адресою: м. Кропивницький, пр.Університетський, 8, читальна зала бібліотеки ЦНТУ.
Конференція присвячена актуальним сучасним проблемам охорони навколишнього середовища та розробці шляхів і механізмів їх вирішення.

До участі у конференції запрошуються: викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, вчителі загальноосвітніх шкіл, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, фінансових та інших установ, які мають відношення до тематики конференції.

Для учнів загальноосвітніх шкіл, які бажають взяти участь в роботі конференції, заплановано проведення спеціального засідання.

В рамках конференції планується проведення фотовиставки авторських робіт (вимоги наведено в додатку до запрошення).


29 вересня 2016 року в бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету, напередодні професійного свята «Всеукраїнського дня бібліотек», відбулася науково-практична конференція методичного об`єднання бібліотек ВНЗ м. Кропивницького «Бібліотеки ВНЗ: еволюція розвитку».
Запрошення на конференцію отримали бібліотекарі та бібліографи бібліотек вищих навчальних закладів, а саме: бібліотека КДПУ ім. Володимира Винниченка, бібліотека Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету та бібліотека Кіровоградського машинобудівного коледжу ЦНТУ. Тема конференції обрана не випадково, адже бібліотеки переживають час трансформації та змін.
Питання, які розглядались під час науково-практичної конференції, є актуальними для всіх учасників. Презентації, доповіді та обмін досвідом роботи зробили конференцію змістовною та цікавою. Доповідачі та гості заходу продемонстрували готовність до змін та показали себе професіоналами своєї справи.

2023 © Бібліотека КНТУ