Нові надходження літератури


Шановні користувачі бібліотеки!

    Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотеки університету. Віртуальна книжкова виставка «Нові надходження літератури» надає вичерпну інформацію про джерела, які поповнили фонди бібліотеки у вересні 2023 р. Виставка доповнена анотаціями та інформацією про розміщення джерел в структурних підрозділах бібліотеки.

    Про зміст та склад фондів бібліотеки ви можете дізнатись, звернувшись до електронного каталогу.

Чекаємо на Вас у бібліотеці!Шановні користувачі бібліотеки!

Пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку
"Нові надходження літератури".

    Виставка надасть вичерпну інформацію про джерела які поповнили фонди бібліотеки у травні 2023 року та місце знаходження видань у структурних підрозділах. Бібліографічний опис джерел відповідно ДСТУ 7.1: 2006, література описана та внесена в Електронний каталог. Надана інформація про розміщення у відділах бібліотеки та кількість примірників подана в бібліографічному описі та доповнена анотаціями.

    На віртуальній виставці представлено 21 джерело виданих українською мовою. Паперовий варіант підручників можна переглянути у відділах бібліотеки.

Виставка має інформаційний характер та стане корисною широкому колу читачів.
Шановні користувачі бібліотеки ЦНТУ!

Інформаційно бібліографічний відділ пропонує вашій увазі віртуальну книжкову виставку нових надходжень які поповнили фонд бібліотеки ЦНТУ у листопаді 2022 року.

Книги мають бібліографічні описи згідно ДСТУ 7.1: 2006, додано анотації, вказано кількість примірників та місця розміщення у відділах бібліотеки.

Виставка стане корисна широкому колу читачів.
Шановні користувачі!

Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку

«Нові надходження технічної літератури»

Віртуальна книжкова виставка містить відомості про нові надходження технічної літератури до читального залу бібліотеки ЦНТУ. Подано повний бібліографічний опис нової літератури з анотаціями (мовою видання),які допоможуть користувачам краще зорієнтуватися у змісті книг.

Пропонуємо ознайомитись з новими надходженнями науковцям, викладачам, студентам.
Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотеки університету. Віртуальна виставка «Нові надходження літератури» надасть вичерпну інформацію про джерела які поповнили фонди бібліотеки.

Віртуальна виставка несе інформацію про кількість примірників та місце знаходження видань у структурних підрозділах.

Про зміст та склад фондів бібліотеки ви можете дізнатись, звернувшись до електронного каталогу.

Чекаємо на Вас!Нові надходження

    Бібліотека Центрально українського національного технічного університету отримала від ТОВ «Центр екологічної освіти та інформації» примірники видань:

Бібліотека ВЕЛ за різні роки

Всеукраїнська екологічна ліга – громадська організація, яка ставить собі за мету поліпшити екологічну ситуацію в державі, відродити природоохоронний менталітет.

Короткий визначник тварин і рослин, занесених до додатків CITES (2009р.)

Незаконна торгівля видами дикої фауни і флори, їхніми частинами та виготовленими з них продуктами є однією з актуальних проблем, розв’язання якої має важливе значення для збереження природи. Останнім часом кримінальна активність у цій сфері бізнесу набула загрозливих масштабів. З метою регулювання міжнародної торгівлі найвразливішими видами тваринного і рослинного світу у 1973р. у Вашингтоні була підписана Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES).

Посібник «Інтеграція управлінських рішень для збалансованого розвитку Г.Б.Марушевський (2014р.)

Серію еколого-географічних карт

З новими надходженнями можна ознайомитись у читальній залі періодики.Шановні користувачі!

Фонд бібліотеки поповнився новою літературою.

    Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень, на якій представлено 26 джерел, мови джерел – українська, російська.

    Бібліографічний опис здійснено за державним стандартом, що регламентує правила складання бібліографічних записів, література описана та внесена в Електронний каталог. Інформація про розміщення у відділах бібліотеки та кількість примірників подана в бібліографічному описі книг та доповнена анотаціями.

Чекаємо на Вас в бібліотеці університету!
Нові надходження літератури до бібліотеки у грудні 2020 року

    Шановні користувачі! Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень, на якій представлено 36 джерел.Нові надходження літератури до бібліотеки у вересні-листопаді 2020 року

    Шановні користувачі! Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень, на якій представлено 24 джерела, представлені на виставці книги доповнені анотаціями, розміщені в репозитарії ЦНТУ документи мають посилання на повнотекстовий ресурс.

    Бібліографічний опис, новинок друку, складено відповідно ДСТУ 7.1: 2006, що регламентує правила складання бібліографічних записів, які внесені в Електронний каталог.Нові надходження до бібліотеки у листопаді 2019 року

Шановні користувачі! Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень, на якій представлено 30 джерел. Бібліографічний опис, новинок друку, здійснено за державним стандартом, що регламентує правила складання бібліографічних записів, які внесені в Електронний каталог. Інформація про розміщення у відділах бібліотеки та кількість примірників подана в бібліографічному описі віртуальної виставки та доповнена анотаціями.Шановні користувачі!

Фонд бібліотеки, у вересні, поповнився новими виданнями. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них. Переглянути нові надходження можна в Електронному каталозі. Інформація про розміщення у відділах бібліотеки та кількість примірників подана в бібліографічному описі. Чекаємо на Вас в бібліотеці університету!Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує огляд нових надходжень літератури, що надійшли до фондів бібліотеки у листопаді 2018 року.

Бібліографічні записи анотовані, містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання та кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за державними стандартами, що регламентують правила складання бібліографічних записів.

На віртуальній виставці представлено 23 джерела, виданих українською та російською мовами.

Паперовий варіант підручників можна переглянути у відділах бібліотеки.

Віртуальна виставка має інформаційний характер та стане корисною широкому колу читачів.Шановні користувачі!

Фонд бібліотеки поповнився новими виданнями. Пропонуємо ознайомитись з ними. Бібліотечному опису книги передує шифр, за яким Ви можете замовити потрібне видання в бібліотеці. Виставка розрахована на спеціалістів у технічній, лінгвістичний та сільськогосподарській галузі, студентів вищих навчальних закладів за даними напрямками. Бібліографічний опис здійснено за державними стандартами, що регламентують правила складання бібліографічних записів.

Нові надходження упорядковані за розділами і тематикою, а саме:
- Комп'ютерна техніка, бази даних та методики наукових досліджень;
- Університетська освіта та бібліотечно-інформаційне забезпечення;
- Природничі та технічні науки;
- Ділова українська мова та іноземна лінгвістика.

у межах розділів описи розміщено за алфавітом. Мови джерел : українська, російська, німецька.Книга - це завжди актуально

Зараз, ХХІ ст. Світ “завоювали” комп’ютери. Тому, ця ера стала називатись “комп’ютерною”, а яка ж роль книги, коли дітей та й дорослих просто неможливо витягнути із-за комп’ютера? На мою думку, книга - це єдиний спосіб передати свої таємні думки, які не почують, а прочитають. Але люди пристосувалися інакше: взявши той самий комп’ютер і “залізши” в інтернет та прочитавши книгу там, не взявши її в руки та не почувши її аромат, не помацавши її білих сторінок. Когось це задовольняє, а когось і ні.

Запрошуємо переглянути нові надходження літератури в читальний зал №1.Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись із новими надходженнями друкованих видань до фондів бібліотеки у квітні-травні 2018 року.

Представлено 45 джерел виданих українською, російською та англійською мовами. Бібліографічні записи, анотовані. Паперові варіанти підручників можна переглянути в читальних залах бібліотеки. Запрошуємо!

Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.Запрошуємо всіх користувачів бібліотеки ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень універсального характеру. Мета виставки – ознайомити читачів з новими документами, що надійшли в бібліотеку з січня-лютого 2018 року.

На виставці представлено 30 документів англійською, українською та російською мовами. Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо.

Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складанняІнформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись із друкованими виданнями, що надійшли до фондів бібліотеки у вересні 2017 року.

Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.

Бібліографічні записи, анотовані, згруповані за тематичними розділами, в межах розділів записи розміщені згідно класифікаційним індексам. Представлено 45 джерел виданих українською та російською мовами.

Паперовий варіант підручника можна переглянути в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (перший поверх). Запрошуємо!Шановні користувачі!

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує огляд нових надходжень літератури, квітень 2017 року. Огляд новинок має інформаційний характер та складається з 27 джерел. Мови запропонованих книжкових новинок: українська, російська, англійська.

Пропонуємо переглянути:Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує переглянути віртуальну виставку нових надходжень учбової літератури за листопад 2016 року. Запрошуємо до перегляду!
ПереглянутиШановні користувачі!

Пропонуємо переглянути віртуальну виставку нових надходжень літератури до бібліотеки ЦНТУ за червень 2016 року! Дуже хочемо бути вам корисними, запрошуємо скористатися нашими послугами!

Переглянути

Шановні користувачі!

Запрошуємо переглянути надходження літератури до бібліотеки Кіровоградського національного технічного університету за травень 2016 року та, можливо, знайти для себе необхідну у навчанні та науковій діяльності книгу!

Переглянути
2024 © Бібліотека КНТУ