201 ОП Агрономія |
|
1. Аграрні інновації: науковий журнал ( архів журналу ). Мова публікацій: українська або англійська.
Журнал публікує наукові статті, у яких розглядаються результати досліджень теоретичного і практичного характеру з питань аграрних наук і продовольства, оглядових і дискусійних статей.
Основні завдання:
сприяти створенню відкритого інформаційного середовища, що забезпечує взаємодію між провідними фахівцями та молодими вченими в галузі аграрних наук та продовольства;
активізувати розвиток міжнародного співтовариства фахівців у сфері теорії та практики досліджень з питань аграрних наук та продовольства;
сприяти розширенню зв'язків Інституту зрошуваного землеробства Нацiональної академii аграрних наук України з науковими та освітніми спільнотами.
Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України категорії Б у галузі природничих та аграрних наук відповідно до Наказу МОН України.
Спеціальності:
2. Агрохімія і ґрунтознавство: міжвідомчий тематичний науковий збірник (
архів журналу ).
Мова публікацій: українська, англійська, російська.
Агрохімія і ґрунтознавство — періодичне видання, публікує статті за результатами теоретичних, експериментальних та методичних досліджень, а також оглядові та узагальнювальні статті з актуальних напрямів ґрунтознавства, агрохімії, агроекології, землеробства та інших біологічних і сільськогосподарських наук, які містять достовірні результати й аргументовані висновки.
Збірник внесено до Переліку наукових фахових видань України згідно з наказом МОН України. В галузях сільськогосподарські і біологічні науки за спеціальностями:
3. Генетичні ресурси рослин (
архів журналу ).
Видається Національним центром генетичних ресурсів рослин України, Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН
Мова публікацій: українська, англійська, російська.
Журнал призначений для науковців у галузі генетичних ресурсів і селекції рослин. Публікує теоретичні, аналітичні, експериментальні, постановчі та методичні статті за напрямами: інтродукція , формування колекцій, виділення джерел і донорів цінних ознак, використання зразків генофонду рослин і колекцій, ідентифікація зразків генофонду рослин, інформаційне забезпечення селекційного процесу, збереження генетичних ресурсів рослин (in situ, on farm, ex situ), аналітичні статті з питань генетичних ресурсів рослин та їх використання, інформацію про закордонні відрядження, симпозіуми, конференції, експедиції, урочисті події, персоналії та ін., інформацію про реєстрацію колекцій і зразків генофонду рослин.
Спеціальності:
4. Захист і карантин рослин: міжвідомчий тематичний науковий збірник (
архів журналу ).
Мова публікацій: українська, англійська.
Публікує матеріали наукових досліджень із захисту рослин від шкідників, хвороб та бур’янів. Видання рекомендується до друку рішенням Вченої ради Інституту захисту рослин НААН. Для наукових працівників, викладачів і студентів аграрних закладів освіти, аспірантів, спеціалістів сільського господарства.
Збірник є науковим фаховим виданням, категорія Б, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 р., №1471.
Галузі наук: біологія, природничі науки, сільськогосподарські науки.
Спеціальності:
5. Збалансоване природокористування: науково-практичний журнал (
архів журналу ).
Мова публікацій: українська, англійська.
Висвітлює питання екології, збалансованого природокористування, охорони навколишнього природного середовища, екологічного менеджменту і аудиту, економіки природокористування, земельних відносин, агроекологічного моніторингу, біобезпеки, екотоксикології, родючості і охорони ґрунтів, біорізноманіття екосистем, актуальні проблеми екології та природокористування.
Журнал спрямований на розширення рамок наукових досліджень шляхом залучення до публікації авторів, які працюють на стику дисциплін: економіки та екології, економіки та сільськогосподарських наук тощо.
Спеціальності:
6. Зернові культури: науковий журнал (
архів журналу ).
Мова публікацій: українська, англійська.
1956 р. «Бюллетень Всесоюзного научно-исследовательского института кукурузы»;
З 1992 р. по 1995 р. журнал був зареєстрований як «Бюллетень Института кукурузы»;
з 1996 р. «Бюлетень Інституту зернового господарства УААН»;
з 2011 р. зареєстрований як «Бюлетень Інституту сільського господарства степової зони НААН України»;
з 2017 р. «Зернові культури» науковий журнал.
В журналі публікуються матеріали узагальнюючого, проблемно-постановочного і методичного характеру з питань сільськогосподарської галузі, а також присвячені визначним датам в житті Інституту та ювілярам. Тут оприлюднюються результати наукових досліджень не тільки вчених Інституту, а й науковців, які плідно працюють в інших науково-освітніх закладах. Головною метою видання є ознайомлення читацької аудиторії з результатами досліджень у сфері сільського господарства, забезпечення чи продовження наукової дискусії за межами колективу засновника журналу з теоретичних, методичних і прикладних питань, залучення професійної частини суспільства до впровадження інноваційних напрацювань вітчизняних науковців. До того ж публікуються результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата сільськогосподарських наук.
Видання розраховане на наукових працівників дослідних установ, професорсько-викладацький персонал сільськогосподарських вузів і технікумів, докторантів, аспірантів, студентів, спеціалістів у галузі сільського господарства.
Спеціальності:
7. Землеробство та рослинництво: теорія і практика: науково-теоретичний журнал (
архів журналу ).
Землеробство: міжвідомчий тематичний науковий збірник, до лютого 2020 р. (
архів журналу ).
Мова публікацій: українська, англійська.
Журнал «Землеробство та рослинництво: теорія і практика» – це періодичне фахове науково-теоретичне видання, в якому висвітлюються наукові статті з питань землеробства, рослинництва, кормовиробництва, генетики, селекції і насінництва тощо.
У журналі можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.
У журналі висвітлюються наукові статті з питань актуальних проблем аграрної науки. Для науковців, аспірантів, спеціалістів сільського господарства.
Тематичні рубрики:
Меліорація, землеробство, ґрунтознавство, агрохімія, сільськогосподарська мікробіологія, агроекологія, рослинництво, кормовиробництво, луківництво, селекція, насінництво, генетика, біотехнологія.
Галузь – Сільськогосподарські науки за спеціальністю:
8. Рослинництво та ґрунтознавство: науковий рецензований журнал (
архів журналу ).
Засновники видання: Національний університет біоресурсів і природокористування України, ТОВ «Наукові журнали».
Мова публікацій: українська, англійська.
Журнал публікує матеріали з таких основних напрямів: землеробство, рослинництво, ґрунтознавство, агрохімія, селекція, плодоовочівництво, післязбиральна доробка, зберігання та переробка продукції.
Головним критерієм при відборі матеріалів для публікації є їх відповідність статусу даного видання, новизна та актуальність ідей, наукова та фактична достовірність поданого матеріалу.
У журналі друкуються представники сучасної вітчизняної наукової еліти, аспіранти, магістри, студенти закладів вищої освіти, працівники аграрної сфери, державні службовці, а також вчені інших країн.
Спеціальності:
|