Віртуальні виставки


Конституція – Основний Закон Держави.

     День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початком становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

   Щиро вітаємо своїх користувачів, з цим значущим для держави святом, та пропонуємо, з його нагоди, переглянути віртуальну виставку, яку підготувала одна з наших колег!


Вишиванка - унікальний код твого краю.

     Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

    Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Про культуру вишивання та різновиди вишиванок детальніше можна переглянути тут"Пам’ять про війну нам книга оживляє…"

До Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні присвячується:


      До Дня довкілля присвячується: "Світ, який не повинен загинути!"

      Природні ресурси є важливим елементом національного багатства країни як с погляду екології, так і генетики, соціології, економіки, медицини, етики, культури. Сьогодні потрібне впровадження екологічних принципів у природничо-наукове і гуманітарне знання; людину і природу варто розглядати в єдності цілісної системи «суспільство-природа».

      Рекомендуємо переглянути або завантажити книжкову виставку, яку підготувала бібліотекар читального залу технічної літератури, Нога О.В.

 


Наукова школа доктора економічних наук, професора,
заслуженого діяча науки і техніки України Г.І. Башнянина.

 Віртуальну виставку присвячено  науковим творам завідувача кафедри економічної теорії, завідувача науково-дослідною лабораторією економічної оцінки Львівської комерційної Академії, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.

        Пропонуємо переглянути або завантажити  


Проектування деталей машин

        Деталі машин - це курс, який вивчає методи, правила і норми проектування типових деталей машин.
     Курс дисципліни деталі машин, а також курсове проектування деталей машин - це перший інженерний курс, якщо розглядати систему підготовки фахівців інженерно-технічної галузі.
     Передбачені план і програма курсу зайвий раз підтверджують направлення даного предмета - розгляд основ розрахунку деталей на жорсткість і міцність. При цьому головне, чого навчається студент - правильно вибирати матеріали для певних деталей, вивчаючи правила конструювання, а також враховувати технології експлуатації машин.

        Пропонуємо переглянути або завантажити


Наукові основи ведення зернового господарства

     Ефективний розвиток агропромислового комплексу в нинішніх економічних умовах змушує вишукувати нові шляхи інтенсифікації продукції. Аграрна реформа, економічне зростання України пов’язані з широким використанням сучасних ресурсозберігаючих технологій, наукових досягнень та розробок, технічних новинок , які повинні забезпечувати виробництво конкурентоспроможної продукції рослинництва і тваринництва.

     Пропонуємо переглянути віртуальну виставку, присвячену темі "Наукові основи ведення зернового господарства" для студентів-дипломників спец. «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування».


Українська культура: Історія та сучасність

     Кожна культура творить світ як неповторний, однак і як незамкнений на собі, бо культури звертаються одна до одної, вступаючи в діалог.
Унікальний національний український космос, прагнучи зберегти свою самобутність вбирає в себе водночас і спраглу до нових розумінь європейську думку, і європейський художній хист, власним генієм відгукуючись на них.

     Простежити етапи розвитку та проаналізувати стан сучасної української культури допоможе наша книжкова виставка на абонементі учбової літератури №1.


Технологія машинобудування.

     До Вашої уваги підбірка книг напрямку "Технологія машинобудування" - галузь в науці i техніці, яка займається теоретичними дослідженнями, проектуванням та удосконаленням технологічних процесів виготовлення деталей машин, технологічного обладнання, оснащенням машинобудівних цехів та складанням виробів.

     Віртуальна виставка пропонується до перегляду в першу чергу студентам технічних спеціальностей, фах яких пов'язаний з машинобудівництвом.


Облік і аудит

     Читальна зала економічної літератури підготувала віртуальну виставку «Облік і аудит» на допомогу викладачам, студентам факультетів економічного спрямування, фахівцям, які займаються дослідженнями та вивченням у сфері обліку та аудиту. Запрошуємо до перегляду.


Спорт - здоровий спосіб життя!

     Пропонуємо до Вашої уваги віртуальну виставку "Спорт - здоровий спосіб життя!"


  Абонемент № 2 на допомогу студенту технічних спеціальностей «Проектування деталей машин»:  Бібліотека КНТУ представляє огляд отриманих номерів, щомісячного науково-технічного і виробничого журналу "УПРОЧНЯЮЩИЕ ТЕХНОЛОГИИ И ПОКРЫТИЯ".
  Журнал орієнтований на технологів, конструкторів, фахівців, що займаються виготовленням, ремонтом і відновленням машин, устаткування, які за родом своєї діяльності пов'язані з проблемами підвищення якості, надійності, ресурсу та конкурентоспроможності виробів. Журнал також може бути корисний викладачам, аспірантам, студентам вузів і науковцям.

  У ньому публікується інформація про новітні методи зміцнення матеріалів і нанесення функціональних покриттів, удосконаленні існуючих технологій, перспективному обладнанні, контролі зміцнення, системах автоматизації, нормативно-технічні документи і багато іншого.

Переглянути Упрочняющие технологии и покрытия

2017 © Бібліотека КНТУ