CUNTUR - Репозитарій Центральноукраїнського національного
технічного університету

Шановні користувачі бібліотеки ЦНТУ!

     Запрошуємо Вас відвідати репозитарій Центральноукраїнського національного технічного університету!

     На сайті репозитарію ЦНТУ, Ви маєте можливість ознайомитись з науковими працями та навчально-методичними матеріалами викладачів та аспірантів ВНЗ, переглянути повнотекстові публікації наукових збірників видавництва нашого університету, матеріали студентських конференцій та тези доповідей, автореферати та дисертації тощо.



     Міжнародні реєстри, бібліографічні бази даних та харвестери, у яких зареєстровано та індексується репозитарій Центральноукраїнського національного технічного університету.

OpenDOAR

Довідник репозитаріїв відкритого доступу - OpenDOAR - розроблений і підтримується Ноттінгемським університетом (Великобританія). Корисний, як для користувачів, що бажають знайти оригінальні науково-дослідні роботи, так і для постачальників послуг, таких як пошукові системи або оповіщення служб, які потребують простих у використанні інструментів для розробки адаптованих пошукових сервісів, щоб задовольнити конкретні спільноти користувачів.

Реєстр репозитаріїв відкритого доступу - ROAR - розміщується в Університеті Саутгемптона (Великобританія), є частиною EPrints.org мережі. На сьогоднішній день більше 3000 інституціональних і крос-інституційних репозитаріїв було зареєстровано в ROAR.

База даних, компаньйон ROAR. ROARMAP - міжнародний реєстр відкритих мандатів доступу, політик, прийнятих університетами, науково-дослідними інститутами, які можна переглянути, перед здачею на зберігання наукового матеріалу у відкрите сховище.

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських учених.

WorldCat - найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всі види творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center. На сьогоднішній день індексує майже 1700 публікацій з eaKirNTU і робота по підтягуванню ведеться (адміністратором архіву).

OpenAIRE - база даних статей, які перебувають у відкритому доступі. Зокрема, вона є офіційним репозиторієм європейських грантових програм FP7 І H2020 - всі публікації, що виходять в їх рамках, включаються в неї. Крім того, в ній проіндексовані статті таких великих серверів, як arXiv.org (понад мільйон публікацій) і Europe PubMed Central (понад три мільйони), а також статті з більш ніж 600 інших джерел.
На сьогоднішній день OpenAIRE індексує майже 2000 публікацій з репозитарію ЦНТУ.

ROAD - каталог наукових ресурсів відкритого доступу - є службою Міжнародного центру ISSN на підтримку комунікативного та інформативного сектору ЮНЕСКО. Включає в себе записи, що описують наукові ресурси у відкритому доступі, яким був призначений номер ISSN: журнали, збірники конференцій та академічні сховища.
Репозитарій ЦНТУ офіційно зареєстровано ISSN - 2522-1418

Метадані з репозитарію ЦНТУ індексуються завдяки впровадженому протоколу OAI-PMH (Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting) - це протокол, розроблений міжнародним співтовариством, відомим як Open Archive Initative. Даний протокол теж має ряд харвестерів, які індексують репозитарії, працюючі на базі OAI-PMH, вони досить специфічні, наприклад "Реєстр постачальників OAI-PMH даних університету Іллінойс" (The University of Illinois OAI-PMH Data Provider Registry) .


     Дуже часто у користувачів, при роботі з репозитарієм, виникають стандартні запитання. Пропонуємо Вам ознайомитися з деяким переліком цих питань, можливо, знайти відповідь на хвилююче саме вас запитання.

     Поширені питання при роботі з репозитарієм eaKirNTU.


2024 © Бібліотека КНТУ