Нові надходження літератури


     Запрошуємо всіх користувачів бібліотеки ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень універсального характеру. Мета виставки – ознайомити читачів з новими документами, що надійшли в бібліотеку з січня-лютого 2018 року.

     На виставці представлено 30 документів англійською, українською та російською мовами. Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо.

     Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання


     Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись із друкованими виданнями, що надійшли до фондів бібліотеки у вересні 2017 року.

     Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.

     Бібліографічні записи, анотовані, згруповані за тематичними розділами, в межах розділів записи розміщені згідно класифікаційним індексам. Представлено 45 джерел виданих українською та російською мовами.

     Паперовий варіант підручника можна переглянути в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (перший поверх). Запрошуємо!


     Шановні користувачі!

     Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує огляд нових надходжень літератури, квітень 2017 року. Огляд новинок має інформаційний характер та складається з 27 джерел. Мови запропонованих книжкових новинок: українська, російська, англійська.

     Пропонуємо переглянути:


     Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки КНТУ пропонує переглянути віртуальну виставку нових надходжень учбової літератури за листопад 2016 року. Запрошуємо до перегляду!
Переглянути     Шановні користувачі!

      Пропонуємо переглянути віртуальну виставку нових надходжень літератури до бібліотеки КНТУ за червень 2016 року! Дуже хочемо бути вам корисними, запрошуємо скористатися нашими послугами!

Переглянути

     Шановні користувачі!

     Запрошуємо переглянути надходження літератури до бібліотеки Кіровоградського національного технічного університету за травень 2016 року та, можливо, знайти для себе необхідну у навчанні та науковій діяльності книгу!

Переглянути
2018 © Бібліотека КНТУ