Нові надходження літератури


Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує огляд нових надходжень літератури, що надійшли до фондів бібліотеки у листопаді 2018 року.

Бібліографічні записи анотовані, містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання та кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за державними стандартами, що регламентують правила складання бібліографічних записів.

На віртуальній виставці представлено 23 джерела, виданих українською та російською мовами.

Паперовий варіант підручників можна переглянути у відділах бібліотеки.

Віртуальна виставка має інформаційний характер та стане корисною широкому колу читачів.Шановні користувачі!

Фонд бібліотеки поповнився новими виданнями. Пропонуємо ознайомитись з ними. Бібліотечному опису книги передує шифр, за яким Ви можете замовити потрібне видання в бібліотеці. Виставка розрахована на спеціалістів у технічній, лінгвістичний та сільськогосподарській галузі, студентів вищих навчальних закладів за даними напрямками. Бібліографічний опис здійснено за державними стандартами, що регламентують правила складання бібліографічних записів.

Нові надходження упорядковані за розділами і тематикою, а саме:
- Комп'ютерна техніка, бази даних та методики наукових досліджень;
- Університетська освіта та бібліотечно-інформаційне забезпечення;
- Природничі та технічні науки;
- Ділова українська мова та іноземна лінгвістика.

у межах розділів описи розміщено за алфавітом. Мови джерел : українська, російська, німецька.Книга - це завжди актуально

Зараз, ХХІ ст. Світ “завоювали” комп’ютери. Тому, ця ера стала називатись “комп’ютерною”, а яка ж роль книги, коли дітей та й дорослих просто неможливо витягнути із-за комп’ютера? На мою думку, книга - це єдиний спосіб передати свої таємні думки, які не почують, а прочитають. Але люди пристосувалися інакше: взявши той самий комп’ютер і “залізши” в інтернет та прочитавши книгу там, не взявши її в руки та не почувши її аромат, не помацавши її білих сторінок. Когось це задовольняє, а когось і ні.

Запрошуємо переглянути нові надходження літератури в читальний зал №1.Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись із новими надходженнями друкованих видань до фондів бібліотеки у квітні-травні 2018 року.

Представлено 45 джерел виданих українською, російською та англійською мовами. Бібліографічні записи, анотовані. Паперові варіанти підручників можна переглянути в читальних залах бібліотеки. Запрошуємо!

Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.Запрошуємо всіх користувачів бібліотеки ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень універсального характеру. Мета виставки – ознайомити читачів з новими документами, що надійшли в бібліотеку з січня-лютого 2018 року.

На виставці представлено 30 документів англійською, українською та російською мовами. Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо.

Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складанняІнформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись із друкованими виданнями, що надійшли до фондів бібліотеки у вересні 2017 року.

Бібліографічні записи містять впорядковані бібліографічні відомості про документ: автора, назву, місце та рік видання, кількість сторінок тощо. Бібліографічний опис здійснено за ДСТУ ГОСТ 7.1–2006. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.

Бібліографічні записи, анотовані, згруповані за тематичними розділами, в межах розділів записи розміщені згідно класифікаційним індексам. Представлено 45 джерел виданих українською та російською мовами.

Паперовий варіант підручника можна переглянути в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (перший поверх). Запрошуємо!Шановні користувачі!

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки ЦНТУ пропонує огляд нових надходжень літератури, квітень 2017 року. Огляд новинок має інформаційний характер та складається з 27 джерел. Мови запропонованих книжкових новинок: українська, російська, англійська.

Пропонуємо переглянути:Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки КНТУ пропонує переглянути віртуальну виставку нових надходжень учбової літератури за листопад 2016 року. Запрошуємо до перегляду!
ПереглянутиШановні користувачі!

Пропонуємо переглянути віртуальну виставку нових надходжень літератури до бібліотеки КНТУ за червень 2016 року! Дуже хочемо бути вам корисними, запрошуємо скористатися нашими послугами!

Переглянути

Шановні користувачі!

Запрошуємо переглянути надходження літератури до бібліотеки Кіровоградського національного технічного університету за травень 2016 року та, можливо, знайти для себе необхідну у навчанні та науковій діяльності книгу!

Переглянути
2019 © Бібліотека КНТУ