Пишемо магістерську!

     Незважаючи на те, що ближче до закінчення бакалаврату, більшість студентів дивуються, яку програму обрати, безсумнівно слово "магістр" в резюме, звичайно ж, виглядає більш красиво і переконливо, ніж "бакалавр". Але щоб там не говорили, деякі роботодавці мало звертають увагу на освітньо-кваліфікаційний рівень, зазначений у Вашому дипломі. Така реальність. За статистикою лише 20% випускників ВНЗ влаштовуються на роботу за фахом.      Отже, на перший погляд, немає великої різниці в тому, який освітньо-кваліфікаційний рівень диплома Ви вкажете в резюме на посаду, наприклад, логіста, якщо Ваша університетська спеціальність - викладач історії. Але якщо ж у Ваших планах знайти роботу саме за фахом - тоді однозначно обирайте магістратуру.
     Підготовка магістрів у системі вищої освіти спрямована на створення умов творчого розвитку обдарованої особистості і підготовку фахівців за одним із функціональних напрямів діяльності: науково-дослідним, науково-педагогічним, управлінським.
     Магістерська дисертаційна робота, що виконується на завершальному етапі навчання, є обов’язковою для присвоєння кваліфікації “магістр” і повинна передбачати проведення наукових досліджень з проблем відповідної галузі.
     Випускник магістратури – висококваліфікований фахівець, затребуваний підприємствами будь-якої сфери діяльності та форм власності, а також органами виконавчої та законодавчої влади, який може займатися науковою та викладацькою діяльністю у вищих навчальних закладах. Випускник магістратури – це професіонал у обраній спеціалізації, більш підготовлений до професійної діяльності, ніж бакалавр. Специфіка підготовки магістрів полягає у розвитку вміння систематизувати та узагальнювати інформацію, здатності приймати рішення, брати на себе відповідальність, проводити аналіз, здійснювати комунікативні функції.
     Бібліотека пропонує переглянути підбірку літератури для написання магістерської роботи з напрямку "Комп'ютерні науки".

2023 © Бібліотека КНТУ