ІІІ Регіональна науково-практична конференція
“Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення”

        День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у квітні з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
       Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
       Саме з цією метою, за ініціативою кафедри екології та ОНС, факультету сільськогосподарського машинобудування та активній співпраці бібліотеки ЦНТУ, відбулась ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення».
       У цей день зібрались небайдужі люди: державні діячі, науковці та студенти, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста, які винесли на загал актуальні теми для дослідження та обговорення, які є нагадуванням про екологічні проблеми, про те, що кожна людина повинна замислитись над проблемами нашого рідного краю.
       День довкілля покликаний об'єднати людей в справі захисту навколишнього середовища, нагадати дорослим про те, який спадок ми залишимо своїм дітям, а дітей навчити екологічній культурі життя та бережному ставленню до усього живого. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар'єрів.
       На пленарному засіданні із словами привітання учасників конференції виступив Ковтунов О.В., директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації. Далі робота велась за секціями. Щороку секційні засідання конференції дозволяють учасникам конференції представити свої роботи у повному обсязі та отримати кваліфіковану оцінку власних наукових розробок від досвідчених експертів, зробити перші кроки на науковій ниві.
       В рамках конференції діяв фотоконкурс «Спинися, мить! Прекрасна ти!». Громадське жюрі визначило переможців фотоконкурсу, які отримали дипломи за призові місця. Всі учасники конференції отримали сертифікати та грамоти за активну участь у роботі конференції

        Детальний фотозвіт з конференції маєте можливість переглянути на сторінці бібліотеки ЦНТУ у Фейсбуці!

2021 © Бібліотека КНТУ